Hakkımızda

ADH Şirketler Grubu

1994 yılında çeviri sektöründe bulunan ihtiyaç ve eksikliği fark edip ADH  Dil Hizmetleri A.Ş ile varlığını başlatmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirket, kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir.

Çeviri sektöründen sonra faaliyetlerine farklı alanları da dahil etmiştir.

Gayrimenkul sektöründe; Derin Proje ve Gayrimenkul Hizmetleri

İnşaat sektöründe; Perataş İnşaat

ve ardından da Kiade Türkiye’yi hayata geçirmiştir.

ADH Şirketler Grubu, Perataş adındaki inşaat firması ile Bodrumda elit ve lüks bir yaşam için konforlu yazlık evler yapmaktadır. Bu proje Bodrum Gümüşlük bölgesinin en dikkat çekici yapısı olmaktadır. 4 Temmuz 2017 tarihli Hürriyet gazetesinde yer alan projenin haberini aşağıda okuyabilirsiniz.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri

Çeviri sektöründe 1994 yılından bu yana İstanbul – Zincirlikuyu’da hizmet vermeye devam etmektedir. Çeviri hizmetlerinde teknolojiyi de kullanan ADH Avrasya Dil Hizmetleri müşterilerine; projelerinin aşamalarını takip etme ve ödemelerini görüntüleme gibi detaylı işlemlerin de yapıldığı XTRF sistemi ile kolaylıklar sunmaktadır.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri uzun yıllardır ISO 9001:2015 ve ISO 17100:2015 belgelerine de sahiptir.

ADH Avrasya Dil Hizmetleri sadece Türkiye genelinde değil, dünya çapında da hizmet vermektedir

Ayrıca “Elia European Language Industry Association, GALA Globalization And Localization Association” üyelikleri bulunmaktadır.

Perataş

Bir inşaatı hayata geçirmenin ne kadar zor bir süreç olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda, karşılaştıklarımızın bize öğretecekleri de oluyor, her yeni projede yeni bir tecrübe edinerek, daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kaliteli bir yaşamın mutlu ve huzurlu bir ev ile başladığını çok iyi biliyoruz. “Güzel bir manzara ile doğru lokasyonda olmak”, en çok dikkat edeceğimiz şeylerin başında geliyor.

İçinde yaşadığınız eve bakmaktan keyif alıyor, orada yaşadığınız için gurur duyuyorsanız, sizden şanslısı yok diyebiliriz. “Mükemmellik olağanüstü şeyler inşaa etmekle değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir” felsefesi ile bakıyoruz önümüze.

Ve hiç unutmuyoruz; biz bir aileyiz, projelerimizde de bizim gibi aileler yaşayacak ve mutlu komşularımız olacak. Biz, komşularımızın yüzlerindeki tebessümler için içimizdeki heyecanı kaybetmeden, zevkle ve keyifle çalışan bir ekibiz.

Gizli Mülk

Butik ve elit projelerin gerçek alıcılarına ulaştığı bir platformdur.

GizliMulk.com ile bir çok özel gayrimenkule ulaşabilir, projelerden haberdar olabilir ve bunları doğrudan satın alabilirsiniz.

Türkiye ve dünya’da seçkin projelere GizliMulk.com üzerinden ulaşmanız artık çok kolay.

Mare Delux Resort

Bodrum’un eşsiz mekanında kendine has plajı ve 1+1 , 2+1 , 3+1 daire seçenekleriyle Delux konaklama fırsatının sunulduğu Mare Delux Resort Otel ile Turizm alanında da hizmet vermekteyiz. Eşsiz bir tatil için Mare Delux Resot sizleri bekliyor.